Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

W tym szczególnym czasie, jakim jest Boże Narodzenie, pragniemy życzyć Wam i waszym rodzinom, aby radość płynąca od narodzonego Dzieciątka Jezus oraz stojących u żłóbka Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa towarzyszyła Wam na co dzień. Niech te wyjątkowe dni pogłębią rodzinne więzi i staną się czasem wytchnienia i pokoju, a nowonarodzony Chrystus napełnia nas wszystkich światłem, otuchą, nadzieją i miłością.
Z okazji nadchodzących Świąt oraz Nowego Roku 2022, życzymy Wam wszystkim dużo szczęścia, które w dzisiejszych niepewnych czasach jest bardzo potrzebne, spędzenia jak najlepszych i najdłuższych chwil z rodziną, od której nierząd swoimi obostrzeniami chce nas odsunąć. Życzymy jak najwięcej wolności, która traktowana jest jako towar reglamentowany…, na subskrypcję i to nie dla wszystkich. Niech Nowy Rok wypełni nas wszystkich nadzieją, chęcią zmian i wytrwałością w dążeniu do Wolnego Świata.
Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym Sympatykom za wsparcie naszych inicjatyw w roku 2021, bez was idee noszone stowarzyszenia nie miały by sensu i racji bytu. Liczymy na Waszą przychylność i poparcie w roku 2022 i latach kolejnych.
Dziękujemy wszystkim i życzymy raz jeszcze wszystkiego, co najlepsze.

 

Słowo Ciałem się stało…
Niechże w Boże Narodzenie każde szlachetne uczucie ludzkie,
każde drgnienie woli, każda myśl, zamienia się w błogosławione czyny,
które mają w miłość obrócić całe nasze życie w ojczystej ziemi”

Bł. kard. Stefan Wyszyński, Wigilia Bożego Narodzenia 1956

 

 

Nie ma WY i MY… podzielmy się opłatkiem