Zwierzenia nawróconego satanisty… czy to możliwe?

21 grudnia 2021 roku ukazał się w sieci kontrowersyjny wpis na jednym blogów…
Autor tego wpisu twierdzi, że jest jedną z tych osób, które uczestniczyły w zaplanowaniu całego zła tego świata. Twierdzi on, że ma wiedzę na temat haniebnych planów upodlenia 99% ludności ziemi i spowodowania totalnego ich zniewolenia, a narzędziami służącymi do sfinalizowania tego procederu są m.in. pandemia covid-19 i tzw. szczepionki przeciw SARS-CoV-2.

Wpis został opublikowany w formie wywiadu, którego nasz “bohater” miał udzielić jednemu z niezależnych dziennikarzy, którego nazywa Robertem. Sam siebie nazywa członkiem satanistycznej elity, która kontroluje większość rządów na świecie.

Poniżej publikujemy tylko mały wycinek w/w “wywiadu”, a jego całość udostępniamy w pliku PDF do ściągnięcia i ewentualnego wydrukowania.

Czytelnicy tego artykułu, którym temat tzw. satanistycznych elit i ich wpływu na rządzenie światem nie jest obcy, ten wywiad z pewnością zastanowi i skłoni do wielu wnikliwych rozmyślań. Ci, którzy tego typu tematy traktują jako “teorie spiskowe” mogą poczuć się rozbawieni takim tekstem i nie wezmą go poważnie…, ale czy słowa “nawróconego satanisty” mają sens, czy są tylko bajką pokaże przyszłość.
Pandemia okiem satanisty

Nazywam się S. Jestem powiązany z satanistyczną elitą, która kontroluje większość rządów na świecie. Część Polaków kojarzy mnie z działalności publicznej, ale tu, na moim blogu, chcę pozostać całkowicie anonimowy. Postanowiłem zmienić front, ponieważ chciałbym, chociaż trochę, wybielić swoje uczynki. Poniżej przedstawiam transkrypcję wywiadu ze mną, który został przeprowadzony przez Roberta (imię zmienione) na temat obecnej sytuacji na świecie.

 

21 grudnia 2021

Robert: Witaj S. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się na ten wywiad.

S: Witaj Robercie. To już jest ten czas i nie mam odwrotu.

Robert: Wybrałeś ciekawy czas przesilenia zimowego.

S: Nie ma przypadków, jak wiesz… To co dzieje się w świecie to też nie jest przypadkowe…

Robert: No właśnie… Co tak faktycznie się dzieje na świecie?

S: Jest kilka różnych teorii. Część z nich znacznie mija się z prawdą, a reszta jest tylko częściowo prawdziwa. Niektóre tak zwane teorie spiskowe są wprowadzane przez nas, aby przykryć faktyczny powód pandemii. Na wstępie powiem, że będę używać słów “nas”, “my”, chociaż jestem już ich zdrajcą… Najwyższy cel całej tej pandemicznej akcji to wyszczepienie największej liczby ludzi na świecie. Ale mało kto wie jaki jest tego wyższy cel…

Robert: Kontrola ludzkości? Nowy porządek świata? Wprowadzenie globalnego rządu?

S: Nie. To jest właśnie ta nasza teoria spiskowa, która z miesiąca na miesiąc coraz bardziej pozornie ma okazywać się powszechną prawdą. Właśnie tak coraz więcej ludzi ma myśleć.

Robert: Czyli depopulacja ludzkości?

S: Jesteś już bliżej prawdy. Ale to jest jakby kolejna teoria spiskowa, która jest w konflikcie z poprzednią. Ci, którzy usłyszeli o depopulacji szczepionkami będą mieć dysonans poznawczy. Coraz bardziej widoczne wprowadzanie zamordyzmu da przeciętnemu Kowalskiemu obraz, że jednak idziemy w stronę świata orwellowskiego. Szczepionki nie mogą więc zabijać. Kto z rządzących chciałby pozbywać się idealnych niewolników? Problemem przecież są buntownicy, którzy przeważnie nie chcą się szczepić. Powstanie za jakiś czas kolejna teoria spiskowa mówiąca, że zbliża się celowe wypuszczenie następnego wirusa, który zdziesiątkuje niezaszczepionych… I mamy rząd światowy z idealnymi niewolnikami. Kowalski będzie chcieć dostosować się do zmieniających się warunków politycznych i pójdzie się zaszczepić, bo będzie chcieć żyć. O to właśnie chodzi. Wszelkimi sposobami, manipulacjami, zachętami, straszeniem przekonać do tego nawet 100% ludzi.

Robert: Po co to wszystko?

S: Może od początku… Przez setki lat budowaliśmy imperium zakulisowej kontroli różnych instytucji, ale przejęcie systemu finansowego dało nam największe możliwości. Na dzień dzisiejszy, oprócz systemu finansowego, kontrolujemy większość mediów, przemysł farmaceutyczny, system edukacyjny i prawie wszystkie rządy na świecie. Bazujemy na systemie piramidalnym w którym elita na szczycie kontroluje tych poniżej przy założeniu odpowiedniej selekcji przekazywanej wiedzy oraz manipulacji. Nie jestem na szczycie, ale wiem wystarczająco dużo… nawet więcej niż powinienem. To, co dało nam taką władzę i kontrolę, to wydarzenia, które nam wyjątkowo sprzyjały dzięki umiejętnemu wykorzystaniu starożytnej tajnej wiedzy. A konkretnie, składamy Lucyferowi ofiary z dzieci. Odpowiednio przeprowadzony rytuał skutkuje tym, że darzy nam się w życiu tak jak tego pragniemy, nawet jeśli pragnienie jest wyjątkowo nieczyste…

.

Cały wywiad znajduje się TUTAJ